Ligging:
Uitstekende ligging. Op 5 minuten wandelen van het station. Vlakbij het De Becker Remyplein met zijn wekelijkse markt. Scholen en winkels zijn op wandelafstand. Halte van de bus is vlakbij met om de 10 minuten een bus. Het Provinciaal domein Kessel lo is op 6 minuten wandelafstand. Het centrum van Leuven bereik je op 9 minuten met de auto, 20 minuten stappen of rechtstreeks met de bus. Campus Gasthuisberg bereik je op 7 minuten met de auto 17 minuten met de fiets of met de bus. Campus Arenberg bereik je ook rechtstreeks met de bus.
Indeling:
We betreden de woning via de inkomhal, dewelke voorzien is van een aparte wc. Via de inkomhal hebben we toegang tot de woonkamer met eet- en zitplaats. Aansluitend is er de keuken met zicht op het gezellig tuintje.
Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers en een uitgeruste badkamer met ligbad, wc en lavabomeubel. Op de tweede verdieping zijn er nog 2 slaapkamers en een zolderruimte.
De nieuwe eigenaar zal hier kunnen genieten van 177m² aan netto bewoonbare oppervlakte.